גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

מאמרים

בנייה מהירה - המכללה הלאומית לשוטרים

כל היתרונות של בנייה מהירה

2 יוני, 2022
בנייה מהירה משנה את פני מפת הבנייה של ישראל ומסייעת לאנשים פרטיים, לפיתוח העירוני ולתעשייה להתפתח ולצמוח במהירות וביעילות, מבלי לחכות שנים עד להשלמת הפרויקט.
מידע נוסף
בטון דרוך

בטון דרוך - מדריך

7 אפריל, 2022
בטון דרוך הוא בטון מזוין, העובר תהליך של דריכה, אבל מה זה בדיוק תהליך של דריכה? כיצד מבוצעת הדריכה, באיזה שלב היא מבוצעת ואיך היא מגבירה את החוזק המבני של הבטון? את התשובות תוכלו למצוא ממש כאן במאמר.
מידע נוסף
מפעל טרומי סולל בונה

מפעל טרומי

4 אפריל, 2024
מפעל סולל בונה, המפעל לבנייה טרומית ומתועשת של שיכון ובינוי , הינו מהגדולים ומהמובילים במדינת ישראל בייצור אלמנטים מתועשים ואלמנטים טרומיים. אנו מייצרים את כל סוגי האלמנטים בהנדסה אזרחית באיכות הגבוהה ביותר, תוך עמידה בתקנים מפעלנו מתמחה בייצור מגוון רחב של מוצרי בטון טרומיים, תוך הקפדה על רמות הדיוק והבטיחות הגבוהות ביותר. אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל צורך ולכל דרישה, החל מלוחות בטון ופלטות ועד לאלמנטים טרומיים מורכבים.
מידע נוסף
בנייה טרומית

דוגמאות לבניינים שנעשים בבניה טרומית

15 אוגוסט, 2018
העבודה הטרומית נהפכה לנפוצה יותר ויותר בפרוייקטים בארץ ובעולם, להלן מספר דוגמאות לכך בפרוייקטים שונים בישראל וברחבי הגלובוס
מידע נוסף
עמוד שילוט

עמודי שילוט מבטון

24 אוקטובר, 2018
השילוט מתפרס על כל כבישי הארץ, ותלויים על עמודי שילוט העשויים בטון ועמידים בכל מזג אויר
מידע נוסף
מאמרים
המוצרים שלנו

אנו מתמחים בייצור אלמנטים מתועשים לבנייה, תשתיות, גשרים, וקירות קרקע משוריינים: אלמנטים לגשרי מקטעים, לוחות חלולים דרוכים (לוח"דים), אלמנטים מבטון דרוך ובטון לא דרוך ומוצרים שונים לפי דרישה. לעלונים שלנו.

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום