גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

קירות אקוסטיים

הסמיכות בין שכונות מגורים לבין מערכות כבישים, אזורי תעשייה ומסחר, מתחמי בילוי ופנאי ועוד, נחוצים לפיתוח אורבני מתקדם בשירות האדם, אך שילוב זה גם  מייצר מטרדי רעש, העלולים לפגוע באיכות החיים ובהצלחתם של מיזמים למגורים ומסחר.

לכן, גורמי התכנון והבנייה שואפים למקסם את ניצול משאב הקרקע ולייצר סביבה המשלבת עירוב שימושים, תוך מתן פתרונות למניעת מטרדים הנוצרים כתוצאה מריבוי שימושים סמוכים. קירות אקוסטיים הם הפתרון המתקדם ביותר ליצירת חיץ בין המתחמים השונים, מניעת רעשים ושמירה על איכות החיים.

נגישות תחברותית ללא מטרדי רעש

הנגישות התחבורתית למתחמי מגורים ומסחר היא נדבך משמעותי בפיתוח ותכנון אורבני אולם אותה מערכת כבישים ותחבורה מפותחת שמשרתת אותנו- גם מהווה את מטרד הרעש המרכזי. כלי הרכב המשתמשים בדרכים, שמספרם כידוע עולה מידי שנה, מייצרים רעש בכל שעה של היממה ופוגעים בהיקף רחב של אוכלוסייה. תכנון ובניית קירות אקוסטיים חוצצים בין מערכת הכבישים לבין מתחמי המגורים והמסחר, מעניקה איכות חיים לתושבים ובכך גם תורמת להרחבת הפעילות והביקושים למתחמי עבודה, שטחי תעשייה ומסחר, בילוי, מגורים ועוד.

תפקידיו של הקיר האקוסטי

ישנם שני תפקידים פונקציונאליים מרכזיים לקירות אקוסטיים: חציצה פיזית וחציצה אקוסטית. החציצה הפיזית בין מתחמים תכנוניים שונים, מאפשרת הסתרה של  אלמנטים עירוניים שאינם אסטטיים, כגון כבישים ומתחמי תעשייה אפורים. החציצה האקוסטית מאפשרת חסימת הרעש שמייצרים אותם כבישים ואזורי תעשייה. באותו אופן, קירות אקוסטיים גם חוצצים פיזית וחוסמים רעשים מאזורי בילוי, מוסדות חינוך וציבור, כגון גני ילדים, מועדוני נוער ועוד– מתחמים המייצרים רעש והמולה ועלולים להפריע את מנוחתם של תושבי מתחמי מגורים סמוכים.

יתרונות הקירות האקוסטיים

אסתטיקה - רבים סבורים כי קירות אקוסטיים עלולים לפגוע באסתטיקה של הסביבה בהיותם קירות בטון אפורים וגדולים. אולם, ההפך הוא הנכון. בזכות טכנולוגיות ייצור מתקדמות ופתרונות סביבתיים, הם מנוצלים לצרכי עיצוב אורבני. ניתן להפוך את הקירות האקוסטיים לאלמנט חזותי אסתטי באמצעות שימוש בבטון אדריכלי ובשילוב חומרים ועיצובים שונים, באופן שהקיר האקוסטי שנייצר עבורכם ישמש כאלמנט אמנותי של ממש.

כושר ייצור – הידע והרב והציוד הטכנולוגי שברשותנו מאפשרים לנו לעמוד בהזמנות בכל היקף של פרויקט נדרש.

מוצר מוגמר – המוצר שתזמינו ייצא מוכן להתקנה משערי המפעל שלנו ויותקן במהירות באתר הבנייה.

התאמה מיטבית אנו בסולל בונה מייצרים קירות אקוסטיים באיכות הגבוהה ביותר והם הוכיחו את יעילותם, הן בחסכון בעלויות וזמני הביצוע וההתקנה והן בתוצאות שהם מספקים לפרויקטים רחבי היקף של תשתיות ובינוי, הפרוסים בכל רחבי הארץ. ההתאמה לכל פרויקט מתבצעת לפי צרכים מוגדרים והמוצר המוגמר מותקן בשטח כשהוא מותאם במדויק לדרישות הלקוח.

קורות בטון לוחות בטון
פרויקטים נבחרים

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום