גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

קורות בטון לוחות בטון

שימוש בקורות בטון דרוכות טרומיות, ממקסם את יעילות והבטיחות של בניית גשרים, מחלפים ומבנים גדולים – מבני מגורים, תעשייה ומשרדים. על יתרונות השימוש בלוחות בטון שלנו, הליך הייצור ושילוב מיוחד.

אלמנטי הבטון שלנו מיוצרים במפעל, בהליך מבוקר ובטכנולוגיה מתקדמת. הייצור נעשה בפיקוח הדוק גם בצורה ממוכנת וגם בהשגחה פיזית של  אנשי המקצוע המעולים שלנו. המוצר יוצא ממפעלנו כשהוא מותאם במדויק לדרישות הלקוח ומוכן להרכבה באתר הבנייה. בתהליך זה נחסכים זמן, כסף וכוח עבודה ומובטחת רמה גבוהה של בטיחות.

אנו מייצרים במפעל שלנו מגוון גדול של קורות, לוחות בטון ופלטות בטון, באיכות הגבוהה ביותר, המשולבים בפרויקטים רבים של תשתיות ובנייה בכל רחבי הארץ, ומיוצרים בהתאם לצרכים הייחודיים של המזמין.

קורות טרומיות דרוכות – בטיחות, יעילות ודיוק

בנייה מתועשת בכלל, ושימוש באלמנטים טרומיים בפרט, מקצרת את זמן הבנייה, מדייקת את הביצוע ומעלה את רמת הבטיחות. הדבר בולט במיוחד במבנים גדולים, שהקמתם מורכבת ומצריכה דיוק והקפדה יתרה על הבטיחות ועל לוח הזמנים.

לשימוש בקורות בטון דרוכות מספר יתרונות:

כושר נשיאה: קורות הבטון הדרוכות מיוצרות באמצעות מתיחה של הברזל המוכנס לתבנית הייצור בטרם היציקה ועובר מתיחה בשלב היציקה. אופן ייצור זה יוצר מומנט כפיפה הפוך ומקנה לקורות יכולות להעמיס על המבנה שבו הן משמשות משקל רב בהרבה לעומת מבנים הנבנים ביציקות בטון "רטובות" שנעשות באתר הבנייה. קורות הבטון שלנו מיוצרות לכל עומס נדרש.

בקרת ייצור: המחלקה לייצור קורות דרוכות במפעלנו עובדת באופן מתמיד תחת מערכת בקרה ופיקוח, הבודקת כל שלב בתהליך הייצור. המוצר יוצא משערי המפעל בהתאמה מושלמת לדרישות המזמין.

קלות הרכבה: התקנה במינימום זמן ובעזרת צוות מצומצם.

היצע ומגוון: אנו מייצרים קורות תעלה, קורות קמץ, קורות מלבניות וקורות קמץ כפול. הקורות מיועדות לבניית גשרים, מחלפים, מבנים מסוגים שונים ובמפתחים משתנים.

יכולת אספקה: בהתאם לדרישות המזמין.

לוחות בטון שלנו

מוצרי הבטון שיוצאים ממפעלנו מתאימים לכל צורך ולכל דרישה. אם אתם יזמים, מתכננים, מהנדסים או קבלנים, תוכלו לפנות אלינו ולהזמין כל אלמנט בטון טרומי, לרבות לוחות בטון ופלטות ברמות הדיוק והבטיחות הגבוהות ביותר. אנשי המקצוע והייצור שלנו ערוכים לקבל כל הזמנה ולענות לכל אתגר תכנוני ועיצובי. הצוות שלנו יספק לכם את המוצר המבוקש משלב העיצוב והתאמה לצורכיכם, דרך העמידה בדרישות ההנדסיות ובעומסים המתאימים ועד לשינוע המוצר לאתר וההרכבה בשטח. 

שילוב של בטון ופלדה

אנו מייצרים גם קירות קרקע משוריינת בשיטת Terra Techno. הקיר נבנה בשילוב של קירות בטון טרום (קירות הנוצקים במפעל) וסולמות פלדה, המשמשים אלמנט של עיגון. שילוב שני האלמנטים מאפשרת לתמוך בקרקע באמצעות קיר בטון מזוין ולשריין את צידה האחר של הקרקע בסולמות פלדה. קירות אלה משמשים לתמיכה בכבישים ובגשרים.

יציקת הקירות במפעל מאפשרת ייצור של בטון אדריכלי, בגימורים שונים המותאמים לחזונם של האדריכלים והמתכננים, על פי דרישות וצורכי המזמין.

למידע נוסף ולהזמנות נשמח לקבל את פנייתכם.

קורות בטון לוחות בטון
פרויקטים נבחרים

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום