גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

עמודי בטון למבני תעשייה

מפעלנו מייצר עמודים מבטון מזוין בחתכים ובגבהים שונים, בהתאם לצרכים התכנוניים. העמודים מיועדים למבני תעשייה, מסחר או אחסנה. העמודים מיוצרים במפעלנו, כמו יתר המוצרים שלנו, תחת בקרה קפדנית של מערכת בקרת האיכות, משונעים לאתר הבנייה בבטחה ומורכבים באתר הבנייה.

מהם יתרונות ייצור עמודי הבטון במפעל?

מערכת הבקרה במפעלנו מאפשרת בדיקת כל שלב בתהליך הייצור של עמודי הבטון ושל שאר המוצרים שיוצאים משערי המפעל. בניגוד לבנייה בשטח, שם אין בקרה הדוקה על כל שלבי הייצור ולעתים טעות עלולה להותיר אותנו עם מוצר פגום, הרי שבמפעלנו כל שלב ולשב בייצור עובר בדיקה מדוקדקת, באופן מכני ובאמצעות מומחי הבקרה שלנו.

הבדיקה נעשית משלב הכנת התבנית, דרך מיקום מוטות הברזל בתוכה, השגחה על היציקה ולקיחת דגימות בטון, בדיקה ויזואלית חיצונית של שברים וסדקים בעת ההוצאה של האלמנט מהתבנית ומעקב אחרי תוצאות הדגימות שנלקחו מהאלמנט לאחר 28 יום. המוצר יוצא ממפעלנו רק אחרי שעבר בהצלחה את כל הבדיקות.

ומה קורה בזמן שהעמודים מיוצרים במפעל? שאר העבודה נמשכת באתר הבנייה במקביל. כשהעמודים מוכנים הם מגיעים לאתר הבנייה ומורכבים במקום.

איך מרכיבים את העמודים בשטח?

עמודי הבטון שלנו מורכבים באחת משלוש שיטות:

  • הרכבה באמצעות ברגים.
  • הרכבה באמצעות ריתוך.
  • הרכבת העמודים בתוך "כוסות".

עמודי שילוט

במפעלנו מיוצרים עמודי שילוט מתועשים בטכנולוגיה מתקדמת, ברמת דיוק גבוהה ובזמן התקנה מינימלי.

עמודי השילוט מיוצרים מבטון מזוין ומיוצרים בהתאם למפרט הנכלל בכל מכרז.

הייצור נעשה בהתאם להזמנת הקבלן ודרישות המתכנן, ואנחנו ערוכים, באמצעות צוות הנדסי מקצועי ומערכת בקרת האיכות שלנו, להשגת התוצאה המיטבית.  

 

קורות בטון לוחות בטון
פרויקטים נבחרים

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום