גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

מקטעים טרומיים לבניית גשרים

המחלקה לייצור אלמנטי מקטעים במפעלנו מייצרת קורות בטון לגשרי מקטעים טרומיים, בחתכים שונים ולפי דרישת הלקוח. הודות לניסיוננו הרב ולמקצועיות הצוותים שלנו, אנו מסוגלים לייצר אלמנטים שונים, בהתאם לצרכים הייחודיים לכל פרויקט ופרויקט, על פי תכנון מפורט, ותוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

הבעיות שנוצרות בבניית גשרים

הקמת גשרי ענק היא פעולה מסובכת ומורכבת. היא כוללת תכנון ארוך, הכנת השטח והתאמתו לסוג הגשר, יציקות בשטח ו/או הכנת אלמנטים טרומיים במפעל. מרגע התכנון ועד גזירת הסרט חולפות שנים ארוכות של תכנון, ביצוע והתמודדות עם תקלות ומכשולים בלתי צפויים. 

אחד מהאתגרים שעמם מתמודדים בבניית גשרים הוא הצורך בחסימה הרמטית או חלקית של אזור העבודה, כדי לאפשר את בניית הגשר. לעתים כדי לבנות גשר יש לעצור את תנועת הרכבות על מסילות הפועלות בתוואי, את תנועת כלי רכב בכבישים או את השימוש במעבר מים באזור העבודה. 

לחסימה כזו של דרכים יש עלויות עצומות: סלילת דרכים חלופיות לאלה שנחסמו או מציאת פתרונות יקרים אחרים. כדי לחסוך את העלויות העצומות האלה ואת אי הנוחות למשתמשים בדרך, פותחו מספר שיטות חלופיות לבניית גשרים. המשותף להן הוא שאת חלק מהאלמנטים של הגשר מייצרים במעבדה, הרחק מאתר העבודה, והם משונעים לשטח ומורכבים כמעט כמו משחק לגו. 

מהי שיטת המקטעים לבניית גשרים? 

בשיטת הזיז המאוזן, ניתן להרכיב ולבנות את הגשר מאלמנטי בטון טרומיים, ללא צורך בעבודות ברזלנות וטפסנות באתר. בשיטה זו שני זיזים משני קצות הגשר מתקדמים לעבר אמצע המפתח זה כלפי זה עד שתושלם מלאכת הבנייה. 

שיטה זו מאפשרת בניית גשרים מעל דרכים פעילות מבלי לשבש את התנועה ואת שגרת החיים של הנוסעים. בנוסף לכך, השיטה מאפשרת בניית גשרים גבוהים ובעלי מפתחים גדולים ללא צורך בבניית פיגומים ותמיכות. כמו מרבית השיטות המשלבות בנייה מתועשת ובנייה טרומית, בניית גשרים בשיטת הזיז המאוזן מקצרת את זמן העבודה וחוסכת בעלויות ההעסקה של פועלים. 

הצוותים המקצועיים והמנוסים שלנו ייצרו עבורכם אלמנטים שונים לבניית גשרים, בהתאם לצרכים הייחודיים לכל פרויקט ופרויקט, על פי תכנון מפורט ובשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

 

קורות בטון לוחות בטון
פרויקטים נבחרים

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום