גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
המפעלים לבנייה מתועשת

על בנייה מתועשת

מהי בנייה מתועשת?

בנייה מתועשת היא שם כולל לייצור אלמנטים הדרושים להקמת מבנים מחוץ לאתר הבנייה. הבנייה המתועשת עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לייצור חלקי בניין מודולריים "בהזמנה אישית" מותאמת לפרויקט ולצרכים, והם משונעים לאתרי הבנייה בכל רחבי הארץ. מדובר בשיטה המתקדמת ביותר לבנייה והיא מאפשרת להגיע לתוצאות מדויקות ורמת גימור גבוהה. תהליך הייצור עצמו מונע זיהום אוויר, לכלוך ומטרדים, הנגרמים בשיטות הבנייה הקונבנציונליות בשטח ולכן, הבנייה המתועשת זוכה גם לכינוי "בנייה ירוקה".

התייעלות וחסכון בזמן

היתרונות המידיים של השיטה הם בקרה הדוקה על איכות החומרים ועל דיוק הביצוע בעת ייצור המוצרים והאפשרות "לתפור" את המוצר עבור מידתו של הלקוח, בהתאם לקביעת המתכנן ותוך ביצוע עיצובים אדריכליים ייחודיים. זאת ועוד, ניתן להצמיד את אריחי החיפוי לתבנית הקיר עוד בטרם שינוע המוצר לשטח ועם הגעתו לאתר הבנייה, הוא מורכב כמקשה אחת, ללא צורך בעבודות טיח.

מעל לכל, היתרון המובהק של הבנייה המתועשת הוא חיסכון בזמן – הבא לידי ביטוי גם בחיסכון כלכלי, בין היתר, בזכות שיטת הייצור המדויקת והמקצועית, המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות והרכבה מהירה של יציקות במעטפת הבניין.

אמנם עלות העבודה של פועלים מקצועיים בתחום הבנייה המתועשת גבוהה יותר, אולם לבנייה מתועשת נדרש מספר פועלים נמוך יותר ושעות עבודה מעטות לעומת בנייה "רטובה" קונבנציונלית. בנוסף, הבנייה הטרומית מייתרת את הצורך בעבודת הפועלים על פיגומים ומונעת את מטרדי הרעש והזיהום, הנגרמים כתוצאה מבנייה קונבנציונלית בשטח האתר.

מכל הסיבות הללו, הבנייה המתועשת מקצרת את משך הזמן של הקמת בנייני מגורים, תעשיה ומסחר בעשרות אחוזים ומסייעת לשמור על אתר בנייה ידידותי לסביבה ולאוכלוסייה המתגוררת בסמוך (ראו גם: יתרונות הבנייה הטרומית).

מה כולל הייצור בבנייה מתועשת?

 לרוב ישנם ארבעה קווי ייצור:

קו ייצור לייצור אלמנטים לגשרי מקטעים.

קוו ייצור ללוחות חלולים דרוכים (לוח"דים).

קו ייצור לאלמנטים מבטון דרוך ומבטון לא דרוך – בעיקר קורות לגשרים במשקלים ובאורכים משתנים וכן מוצרים נלווים - מיגוניות וחניונים מודולריים ניידים.

קו למוצרים מיוחדים לפי דרישה – קירות רגל, קירות תומכים לקרקע משוריינת בשיטת טרה-טכנו ומוצרים נוספים בהתאם לדרישות המזמין.  

על בנייה מתועשת
המוצרים שלנו

אנו מתמחים בייצור אלמנטים מתועשים לבנייה, תשתיות, גשרים, וקירות קרקע משוריינים: אלמנטים לגשרי מקטעים, לוחות חלולים דרוכים (לוח"דים), אלמנטים מבטון דרוך ובטון לא דרוך ומוצרים שונים לפי דרישה. לעלונים שלנו.

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום